شماره تماس مستقیم : 09122999380- 0215510365 .02155054374

پالت چوبی

شرکت ایران پالت از جمله شرکت های قدیمی  و معتبر در زمینه فروش پالت چوبی، تولید کننده پالت چوبی، خریدار پالت چوبی میباشد که در طی سالها فعالیت خود نیز توانسته با فروش محصولاتی با کیفیت رضایت آنها را به طور کامل جلب نماید.

یکی از پر کاربرد ترین ابزارهای حمل کالا که در کارخانجات و انبارها و البته فروشگاه ها مورد استفاده فراوانی پیدا کرده اند پالت ها هستند. یکی از قدیمی ترین نوع پالت که از چوب در ساخت آن استفاده شده است پالت چوبی میباشد. در ساخت پالت چوبی همواره از سری چوب های بسیار مقاوم و مستحکم استفاده میشود تا بتواند به خوبی فشار وارد شده تحمل کند و تغییر شکل و حالت نداده و یا نشکند. البته تولید کننده پالت چوبی تصمیم میگیرد که چه نوع چوبی را برای ساخت پالت چوبی مورد استفاده قرار دهد. در طی سالها ورود پالت چوبی بمنظور جابجایی و انتقال بار به خوبی ثابت شده است که این پالت ها در مقایسه با دیگر انواع پالت از مقاومت بیشتری برخوردار است و به همین دلیل صنایعی که قصد دارند تا کالا و اجسام سنگین را بر روی پالت قرار دهند تنها پالت چوبی را انتخاب و خریداری میکنند. در صورتی که خریدار پالت چوبی هستید و به کیفیت آن اهمیت زیادی میدهید پس باید به چوب که تنها متریال ساخت پالت چوبی میباشد توجه داشته باشید.

پالت چوبی

خرید پالت چوبی با بررسی نوع چوب به کار رفته در ساخت پالت چوبی

اگر خریدار پالت چوبی هستید علاوه بر قیمت پالت چوبی ابتدا کیفیت چوب به کار رفته در ساخت پالت چوبی را بررسی نمایید تا انتخاب با کیفیت ترین پالت برای شما آسان شود. توجه داشته باشید که یک فروشنده پالت چوبی بر اساس سفارش شما اقدام به ساخت و عرضه پالت میکند و از آنجایی که بسیاری از صنایع سبک تنها به قیمت ها اهمیت میدهند ترجیح میدهند تا تولید کننده پالت چوبی از هر نوع چوب که هزینه ها را کاهش میدهد برای ساخت پالت چوبی استفاده کندکه خوب مسلما  این پالت ها کیفیت آن چنانی  نخواهند داشت و بعد از مدتی باید مجددا به فکر خرید پالت چوبی باشید. تولید کننده پالت چوبی و فروشنده پالت چوبی برای اینکه بتواند هزینه ها را بکاهد و قیمت نهایی آنها را بکاهد از چوب نراد روسی برای ساخت پالت استفاده خواهد کرد که امروره پالت های تولید شده با این نوع چوب نیز شدیدا مورد توجه خریدار قرار گرفته اند. اما برخی صنایع نیز برای خرید پالت چوبی به کیفیت اهمیت زیادی میدهند زیرا این صنایع جزو صنایع سنگین میباشند که کالا و محصولات بزرگ و با وزن بسیار زیاد را بر روی پالت قرار میدهند که از این رو و بنا به نیاز باید از از پالت های چوبی مستحکم برای جابجایی بار استفاده نماید.  تولید کننده پالت چوبی و یا فروشنده پالت چوبی نیز با توجه به این موضوع اقدام به تولید و یا فروش پالت چوبی با بهترین نوع چوب خواهد کرد تا بتواند وزن بالای کالا و اجسام را تحمل کند. چوب بلوط از جمله با کیفیت ترین چوب ها برای تولید پالت چوبی محسوب میشود و  در صورتی که خریدار و مصرف کننده بدنبال یک پالت با کیفیت باشد در نتیجه پالت با چوب بلوط بهترین گزینه پیش روی او خواهد بود. به این نکته در خرید پالت چوبی توجه داشته باشید که چوب نراد و بلوط تنها برای ساخت پالت مورد استفاده قرار نمیگیرند و از دیگر انواع چوب مانند افرا، راش و ممرز نیز برای ساخت پالت استفاده میشود. برای خرید پالت چوبی با کیفیت بالا و البته با قیمت مناسب با شرکت ایران پالت که بعنوان یک فروشنده پالت چوبی، خریدار پالت چوبی و تولید کننده پالت  چوبی از سابقه فعالیت طولانی برخوردار است تماس حاصل نمایید.

پالت چوبی

پالت چوبی دو و چهار طرفه؟

زمانی که از لیفتراک برای حمل پالت ها استفاده نمیشد مطمئنا توجهی به نحوه حمل پالت ها با لیفتراک نیز نمیشد و طراحی بسیار ساده ای داشتند. اما با گذشت زمان و افزایش تعداد لیفتراک ها برای جابجایی پالت ها طراحی و ساختار آنها نیز متحول شد. در حال حاضر فروش پالت چوبی در دو نوع دو طرفه و چهار طرفه انجام میشود که این پالت ها را میتوان به راحتی از طریق لیفتراک جابجا نمود و به ماشین حمل بار و یا انبار انتقال داد. اما منظور از پالت چوبی دو طرفه و یا پالت چوبی یک طرفه چیست؟ پاسخ به این سوال تا حدودی در نام آن ها نهفته است. پالت چوبی دو طرفه   به این معناست که امکان حمل آن از طریق لیفتراک تنها از دو سمت امکان پذیر است و پالت چوبی چهار طرفه نیز به این معناست که حمل آن به راحتی و از چهار طرف توسط لیفتراک امکان پذیر است .

فروش پالت چوبی و تولید کننده پالت چوبی

فروش پالت چوبی نه تنها بصورت دو و چهار طرفه بلکه بصورت یک و دو رویه نیز انجام میشود. فروش پالت چوبی یک رویه به صنایع و مشتریانی انجام میشود که تنها از یک طرف پالت استفاده میکنند. این پالت ها تنها از یک سمت امکان بارگیری دارند و طرف دوم آنها بخش پایه آنهاست. اما فروش پالت چوبی دو رویه برای صنایعی که قصد دارند تا از هر دو سمت پالت برای بارگیری استفاده کنند صورت میگیرد و دیگر تفاوتی ندارد که شما پالت را از کدام بخش استفاده کنید. هر هر دو سمت آن قابل استفاده خواهد بود. پالت چوبی دو رویه نیز مانند پالت های یک رویه بخوبی از طریق لیفتراک قابل جابجایی هستند و مشکلی در جابجا کردن آنها وجود ندارد. البته ممکن است پالت چوبی دو رویه از قیمت متفاوتی نیز با نوع یک رویه برخوردار باشد زیرا به مراتب متریال های بیشتری در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است که قیمت آنرا نیز افزایش خواهد داد. شرکت ایران پالت جزو برترین شرکت ها بعنوان تولید کننده پالت چوبی ، خریدار پالت چوبی ، فروشنده پالت چوبی میباشد که با توجه به نیاز صنایع به پالت امکان فروش به سراسر کشور را فراهم آورده است و به راحتی میتوانید خرید خود را از این شرکت و بدون نگرانی از بابت قیمت ها انجام دهید.

پالت چوبی

چه عواملی بر روی قیمت پالت چوبی تاثیر گذار هستند؟

خرید پالت چوبی همواره در تعداد بالا انجام میشود که از این رو قیمت آنها اهمیت زیادی پیدا میکند. اما چه عواملی وجود دارند که بر روی قیمت پالت چوبی تاثیر گذار هستند؟ قیمت پالت چوبی اول از هر چیز به نوع چوبی که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است مربوط میشود. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد از انواع چوب برای تولید پالت استفاده میشود که هر یک نیز از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند که این موضوع قیمت ها را تحت تاثیر قرار میدهد و از مهمترین عوامل بر روی قیمت پالت محسوب میگردد. در قیمت پالت چوبی نو و کاکرده بودن تاثیر زیادی دارد. پالت های چوبی  نه تنها به صورت نو بلکه بصورت کارکرده نیز بفروش میرسد که نوع کارکرده به طبع از قیمت پایینتری برخوردار است. قیمت پالت چوبی کارکرده برای افرادی که چندان نیازی به پالت های نو ندارند میتواند بسیار وسوسه کننده باشد اما این موضوع را مد نظر قرار دهید که بهتر است تا پالت های دست دوم را از مراکز مورد اطمینان خریداری کنید زیرا ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار باشند و بعد از مدت کوتاهی و  در اولین موارد استفاده  با مشکلاتی روبرو شوند. قیمت پالت چوبی همچنین متاثر از نوع آن که میتواند یک رو و دورو و یا یک طرفه و دو طرفه باشد متغیر خواهد بود. نوع دو رو و چهار طرفه از نوع یک رو و دو طرفه به مراتب گران تر خواهد بود.

پالت چوبی ارزان اما با کیفیت را خریداری کنید

افزایش قیمت پالت چوبی و همچنین هزینه های صنایع باعث شده اغلب کارفرمایان به دنبال پالت هایی باشند که از قیمت پایینی برخوردار باشد و یا ساده تر بگوییم ارزان باشد. پالت چوبی ارزان که در برخی از شرکت ها و مراکز تولید کننده پالت چوبی عرضه میشوند از کیفیت چندانی مانند پالت های نو برخوردار نیستند و نباید انتظار داشته باشید که این پالت ها میتوانند از کیفیت پالت های نو و تولید شده با بهترین چوب برخوردار باشند. پالت چوبی ارزان میتواند هزینه ها را تا حد زیادی بکاهد و برای صنایعی که به تعداد زیادی پالت نیاز دارند بسیار مناسب است. اما برای خرید پالت چوبی ارزان به دنبال با کیفیت ترین ها باشید. برخی از پالت های چوبی ارزان با اینکه از قیمت پایینی برخوردار هستند اما کیفیت بسیار بالایی دارند و نه تنها هزینه های شما را میکاهد، کیفیت بالایی نیز دارند.

اگر بودجه کمی دارید پالت چوبی دست دوم را خریداری کنید

پالت چوبی ها از پالت های بسیار مقاوم هستند که به راحتی فرسوده نمیشوند و همین موضوع باعث شده تا برخی صنایع به هر دلیلی این پالت ها را  بعد از استفاده بفروشند. با فروش پالت چوبی آنها در اختیار خریدار و عمده  فروشان قرار گرفته و مجددا به صنایع دیگری عرضه میشوند. پالت چوبی دست دوم  از قیمت به مراتب بهتری در مقایسه با پالت های نو برخوردار است و به همین دلیل صرفه اقتصادی بیشتری را برای صنایع ایجاد خواهد کرد. بسیاری از صنایع برای کاهش هزینه های خود به جای خرید پالت های نو این نوع پالت را خریداری میکنند. البته برای خرید پالت چوبی دست دوم باید به کیفیت آن توجه کرده و به خوبی بررسی نمایید که آیا پالت کیفیت لازم را دارد یا خیر.  خرید پالت چوبی دست دوم از شرکت ایران پالت نیز امکان پذیر است. شرکت ایران پالت یک فروشنده پالت چوبی، خریدار پالت چوبی و تولید کننده پالت چوبی در کشور است تنها رضایت مشتریان را در سالها فعالیت خود در نظر گرفته و با کیفیت ترین  و ارزان ترین پالت ها را از این شرکت میتوانید تهیه نمایید.

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :